Haftasonundan geriye kalanlar…

Önce cumartesi günüyle başlayalım.Benim gibi Ocak 2010 ‘da doğum yapan annelerle oluşturduğumuz inanılmaz sıcak ve güzel bir grubumuz var. Fırsat buldukça toplanıyoruz.Ben işlerimden her organizasyona katılamasamda, her bulduğum fırsatta yanlarında alıyorum soluğu.Amaç hem en büyük  ortak noktamız olan çocuklarımız hakkında konuşmak,fikir alış verişinde bulunmak, hemde çocukların birlikte oynamasını sağlayıp onlarla güzel bir gün yaşamak.Bu sefer adres Bağdat Caddesinde tamamen çocuklu aileler düşünülerek açılmış bir cafe’ydi. Gerçekten iyi düşünülmüş bir mekan. Siz arkadaşlarınızla laflarken oyun odasında birbirinden cici ablalar çocuklarlar la ilgilenip oyun oynuyorlar.Cumartesi günü Demir anlayamadığım bir huysuzluk içinde olduğundan o da ben de gittiğimiz mekandan ve arkadaşlarımızdan hiç bir şey anlayamadık.Sürekli üzerime yapışmış vaziyette bir Demir’le mücadele ettim diyebilirim:)Çok çok kısa sürede toparlanıp evimize döndük zaten.

Pazar günü güneş bulutların arasına saklanmış olsa da havanın soğuk olmamasından faydalanıp kendimizi dışarı attık.
Yaz yaklaştığına göre rotamız tabiiki yazlık evimizdi.Biz her sene bu zamanlar gidip evde yapılacak işleri çıkarıp yaza hazırlık yaparız. Bu seneki değişiklik ve düzenlemelerimiz yürüyen,koşan,merakla herşeyi inceleyen ve her deliğe giren Demir ile ilgili tabii ki de.Demirin bahçeden çıkmasını engelleyecek kapılar, merdivenler için güvenlik kapıları vs.
Bahçede olupta çimlere uzanmamak olur mu hiç? Demir ilk çimlere uzandığında birz gıdıklandı sanırım ama sonra babasıyla bana çok güzel pozlar verdiler.

Benim baş modelim tabii ki oğlum.Zaten onun yüzünden fotoğraf tutkum buralara gelmedimi?
Her fırsat bulduğumda binbir surat oğlumu çekiyorum, o da annesine her seferinde süper pozlar veriyor.
Sürekli ben çektiğim için oğlumla çok fazla fotoğrafımız yok.Eşim ve kızkardeşim hadi bakalım ver birazda biz sizi çekelim dediler aldılar makinamı elimden başladılar çekmeye.
Çekimler kardeşim Berna’ya ve eşime , düzenlemeler bana ait.:))

 

 

 

 

 

  • Çiseren - 02 Mayıs 2011 - 16:47

    harika olmuş, fotograflarda düzenlemelerde. Bayılıyorum Demir’in enerjisine, harika bir gülüşü var =))) neşeniz daim olsun.ReplyCancel

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*


Back to Top Contact Me Share on Facebook Tweet this Post Email to a Friend