Dilara’s Bridal Shower Party…

Bebeğimizi beklerken Baby Shower partisi  oluyorda evlenmeden evvel neden Bridal Shower partisi olmasın dimi ama:)

Dilara kız kardeşimin en yakın arkadaşı.

Evlenmeden evvel ailesi ve arkadaşları Dilara’ya öyle ince detaylar düşünerek  ve inanılmaz iyi organize olarak süper bir süpriz parti hazırlamışlar.

Dilara herşeyden bi haber vaziyette annesiyle arkadaşının evine ziyarete gittiğini sanıyordu taa ki arabadan inipte kapıya yaklaşana kadar.

Kapının önünde patlayan konfetiler ve onu bekleyen yaklaşık 30 kişilik grup, çığlık çığlığa bir karşılama ,durum karşısında sevinç ve şaşkınlığı bir arada yaşayan Dilara doğal olarak gözyaşlarına hakim olamadı. Şoku atlatıp kendine geldikten hemen sonra kendisine hazırlanmış kıyafeti giydi,makyajını yaptı,taze çiçeklerden hazırlanmış tacını taktı ve tüm sevdikleriyle inanılmaz eğlenceli bir gün geçirdi.

Süpriz bu kadarmıydı tabii ki de hayır!

Nişanlısı Berk elinde kocaman bir buket çiçek,fonda “Benimle Evlenirmisin?” şarkısı ve pastasıyla Dilara’nın karşısındaydı.Çiçeklerin arasından çıkan yüzük kutusu ve kutu açılınca ortaya çıkan kiraz gülme krizlerine neden oldu:) Neyse ki Berk cebinden yüzüğü çıkardı da Dilara bu çiçekli,şarkılı,pastalı ve tabiiki yüzüklü evlenme teklifine kocaman bir Eveeet! dedi:

Güzel ve eğlenceli bir gündü.

Baby Shower Partisinde de inşallah beraber oluruz.

Çok mutlu olun Sevgili Dilara ve Berk…

 

 

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*


Back to Top Contact Me Share on Facebook Tweet this Post Email to a Friend